Pensioen regelen

Pensioenadvies

Gerrit de Jong
Gerrit de Jong
6 maanden geleden

Goed en heldere uitleg

Muriël Knippers
Muriël Knippers
een maand geleden

We zochten een onafhankelijk adviseur voor pensioenen. Op basis van de reviews kwamen we uit bij Pensioenvizier. De belofte dat er snel contact opgenomen zou worden klopte en hadden snel een afspraak via teams. Marcel legde goed uit wat hij voor ons kon betekenen en wat de kosten zijn. Na aanlevering van alle benodigde informatie kwam er een vervolg afspraak, ditmaal op kantoor. Er werd de tijd genomen om alles goed toe te lichten en al onze vragen te beantwoorden. We zijn zeer tevreden met de service en Marcel staat voor je klaar met advies. We zullen zeker gebruik maken van de online tools waartoe we toegang toe hebben. Mochten er nog vragen zijn dan kunnen we nog steeds bij Marcel terecht en dat is prettig. Kortom voor professioneel advies en goede uitleg ben je bij Pensioenvizier aan het juiste adres.

Bekijk alle reviews

Kennisbank

Contact

Sneek Oude Oppenhuizerweg 83,
8606 JC Sneek
Schinveld Bouwbergstraat 102,
6451 GR Schinveld
Amsterdam Cannenburg 43,
1081 GW Amsterdam

Jan van den Dolder

Sinds januari 2008 ben ik al een zeer tevreden relatie van PensioenVizier. Vanaf het allereerste contact met Marcel en later ook met Caroline had ik een goede klik. Er werd mij heel duidelijk en overzichtelijk verteld en uitgerekend wat voor mij de beste optie was om deel te nemen aan een verzekeringstechnisch product van PensioenVizier. Ik had geen enkele twijfel of het allemaal goed zou komen met dit product als aanvulling op mijn pensioen ter zijner tijd. Marcel gaf mij als nieuwe relatie vertrouwen in de werkwijze van PensioenVizier en hij kon mij daarin overtuigen.

De dienstverlening van PensioenVizier was erg onderscheidend: duidelijk, no-nonsense, helder en maatwerk leverend. Marcel en Caroline zagen het bedrijf groeien en hebben toen een “gouden greep” gedaan door Chantal Nap in 2009 in dienst te nemen. Ik heb haar leren kennen als een vrouw die veel potentie heeft, op de juiste plaats zit bij PensioenVizier en enorm veel in haar mars heeft. Ook de contacten met Chantal waren altijd zeer warm en soms intensief.

Ik vind het bijzonder leuk om ook een recensie te mogen schrijven, zeker omdat ik al heel lang met PensioenVizier werk.

Jan van den Dolder