Pensioen regelen

Pensioenadvies

Menno Ansink
Menno Ansink
een maand geleden

Het was een goede beslissing om onze financiën eens goed onder de loep te houden want het geeft meer rust als je weet hoe je er voor staat voor nu en in de toekomst. PensioenVizier geeft ons een goed beeld dankzij prima, onafhankelijk advies en toegang tot software waarin de gevolgen voor verschillende scenarios in je leven kunnen worden ingegeven.

B Kerkhof
B Kerkhof
5 maanden geleden

Fijn gesprek gehad en heldere informatie en advies gekregen. Aanrader!

Bekijk alle reviews

Kennisbank

Contact

Sneek Oude Oppenhuizerweg 83,
8606 JC Sneek
Schinveld Bouwbergstraat 102,
6451 GR Schinveld
Amsterdam Cannenburg 43,
1081 GW Amsterdam
Jesse Marijn

Jesse Marijn van der Wal (september 2020 – januari 2021)

Mijn naam is Jesse Marijn van der Wal, ik ben 19 jaar en studeer Bedrijfskunde aan de NHL Stenden Hogeschool in Leeuwarden. Ik heb van september 2020 tot en met januari 2021 stage gelopen bij PensioenVizier als marketing/backoffice medewerker.

Mijn stageperiode heb ik als leuk, leerzaam, intensief en interessant ervaren. Dit komt door het leuke team en de verschillende werkzaamheden. Bij PensioenVizier is geen dag hetzelfde en zit je nooit stil.

Ik wil iedereen bij PensioenVizier bedanken voor de leuke en leerzame tijd.

Jesse Marijn van der Wal (september 2020 – januari 2021)